Rodzinnie nad Wisłą

Szukasz miejsca na rodzinny wypad za miasto albo imprezę okolicznościową? Skorzystaj z atrakcji, jakie oferuje Stężyca. Wspólna zabawa z dala od miejskiego zgiełku to znacznie lepszy pomysł niż weekend na zakupach w galerii handlowej czy kolejna wizyta w centrum rozrywki. Rowerowa wycieczka, piknik nad Wisłą, plażowanie, a na deser kino familijne. To gwarancja niezapomnianych chwil z najbliższymi.

Maluchom na pewno spodoba się też ekologiczny plac zabaw, w którym do zabawy mogą wykorzystywać elementy otaczającego je krajobrazu rozwijając w ten sposób kreatywność i kształtując wrażliwość na przyrodę. Specjalnie dla nich powstała też Strefa Malucha, gdzie najmłodsi mogą bawić się pod okiem profesjonalnych animatorów. Na starsze dzieci i nastolatki czeka bogata oferta sportowa i atrakcje w amfiteatrze Wyspy Wisła.

Na tym jednak nie koniec. Stężyca to także idealne miejsce dla rodzinnych imprez. Można tu zorganizować zarówno kameralne okolicznościowe spotkanie jak i tradycyjne wesele dla dużej, kilkupokoleniowej rodziny. Niepowtarzalną atmosferę zapewnią nadwiślańskie plenery, które doskonale sprawdzą się podczas sesji fotograficznych oraz imprez organizowanych w całości na świeżym powietrzu.

Architektura kompleksu Wyspa Wisła pozwala na dowolny podział trzech sal bankietowych tak, by zapewnić maksymalny komfort uczestnikom przyjęcia. W sali bankietowej można zorganizować uroczystość dla maksymalnie 250 osób. Do dyspozycji gości jest także część tarasu, na którym można serwować potrawy z grilla..

Zobacz również